69. Tavaszi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Menekülők
169

Menekülők

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 20 000 000 Ft