18. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Menetelő francia katonák, 1914
92

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Menetelő francia katonák, 1914

Olaj, vászon, 69x96,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 1914 Macon
Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft