A Dévényi-gyűjtemény
Kondor Béla (1931-1972) Menyasszony és vőlegény, 1959
112

Kondor Béla (1931-1972)

Menyasszony és vőlegény, 1959

Olaj, farostlemez, 36x27,5 cm
Jelezve balra lent: Kondor 1960 (Utólagos)