A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Lotz Károly (1833-1904) Menyecske a patakparton, 1860 körül
7

Lotz Károly (1833-1904)

Menyecske a patakparton, 1860 körül

Olaj, vászon, 126,5x96,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz