17. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Menyecske népviseletben
190

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Menyecske népviseletben

Olaj, fa, 22,5x13,5 cm
Jelezve jobbra fent: Ébner L.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

BÁV 34. aukció, 33. tétel