23. aukció
Csók István (1865-1961) Menyecske virágos mezőn, 1917
24

Csók István (1865-1961)

Menyecske virágos mezőn, 1917

Olaj, vászon, 62x85,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. 1917
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft