16. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Menyecskék
160

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Menyecskék

Olaj, fa, 35x25 cm
Jelezve balra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

Kiállítva: • Nyilasy Sándor emlékkiállítása, Városi Múzeum, Szeged, 1934. • Nyilasy Sándor gyűjteményes kiállítása, Városi Múzeum, Szeged, 1944.