71. Aukció
Hanna Melánia (1892 - 1973) Menyegző, 1932
76

Hanna Melánia (1892 - 1973)

Menyegző, 1932

Olaj, vászon, 110,5 x 100,5 cm
Jelezve balra lent: HannaMela
Jelezve hátoldalon: Hanna Mela Menyegző 1932
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 7 000 000 Ft