60. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Menyegző, 1972
169

Szabó Vladimir (1905-1991)

Menyegző, 1972

Olaj, farost, 90x110 cm
Jelezve balra lent: Szabó Vladimir 1972 Hátoldalon: Kompozíció házasságkötő terem részére, Felkérésre, Szolnok, 90x110 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

¦ Szabó Vladimir festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1980. szeptember 19. – október 26. katalógus: szám nélkül

¦ Szabó Vladimir. Szerk.: Kratochwill Mimi, magánkiadás, Budapest, é.n. színes képek: XIV.

¦ Szabó Vladimir naptár 1983. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat, Budapest, 1982. május hava