53. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Merengés a szerelemről
26

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Merengés a szerelemről

Olaj, vászon, 47,5x33 cm
Jelezve balra lent: Ébner L . Merengő
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 000 000 Ft