6. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Merengés macskával
82

Medveczky Jenő (1902-1969)

Merengés macskával

Olaj, fa, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Medveczky
Kikiáltási ár: 600 000 Ft