44. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Merengő, 1905
36

Faragó Géza (1877-1928)

Merengő, 1905

Olaj, gouache, papír, 79x48 cm
Jelezve jobbra lent: Faragó Géza 905/9
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 4 500 000 Ft