12. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Merengő
140

Glatz Oszkár (1872-1958)

Merengő

Olaj, vászon, 50x37 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 650 000 Ft