Merengő hölgy
Gouache, papír, 89x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
Proveniencia ¦ Provenance:
¦ László Fuchs, Kádár Béla távoli rokonának hagyatékából, aki a művet Kádár Béla özvegyétől vásárolta