18. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Merengő nő, 1883
40

Barabás Miklós (1810-1898)

Merengő nő, 1883

Akvarell, gouache, papír, 30,5x25 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 883
Kikiáltási ár: 180 000 Ft