51. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Merengő nő, 1950-es évek
113

Gadányi Jenő (1896-1960)

Merengő nő, 1950-es évek

Olaj, vászon, 100x120 cm
Jelezve balra lent: Gadányi J.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

‣ Merítés a KUT-ból – IV. Gadányi Jenő (1896-1960) festőművész emlékkiállítása. Haas Galéria, Budapest, 2000. május 11 – június 10. katalógus: 60.