11. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Merengő nő kutyával
68

Medveczky Jenő (1902-1969)

Merengő nő kutyával

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Medveczky
Kikiáltási ár: 800 000 Ft