6. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Merengő
97

Jándi Dávid (1893-1944)

Merengő

Olaj, vászon, 52,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi D.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft