A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Korniss Dezső (1908-1984) Mérleges, 1949-1950 körül
124

Korniss Dezső (1908-1984)

Mérleges, 1949-1950 körül

Olaj, vászon, 135,5x40 cm