72. Tavaszi aukció
Aba-Novák Vilmos vidék
65

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Mese, 1938

Akvarell, tempera, papír, 18,5 x 28 cm
Jelezve lent: Tervvázlat Paulini Béla meseszínjátékához - Aba-Novák 1938. II. 24.
Hátoldalon: Tervvázlat Paulini Béla mese színjátékához
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

111

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Città Vecchia, 1930

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft