A Dévényi-gyűjtemény
Anna Margit (1913-1991) Mese, 1964-1968
101

Anna Margit (1913-1991)

Mese, 1964-1968

Olaj, vászon, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M.