66. aukció (2021. június)
Klie Zoltán (1897-1992) Mese
80

Klie Zoltán (1897-1992)

Mese

Olaj, vászon, 50, 5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Klie Hátoldalon felirat: Klie Zoltán "Mese"
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft