3. Grafikai aukció
Zórád Ernő életkép, autó
6

Zórád Ernő (1911-2004)

Meseautó, 1943

Akvarell, papírlemez, 48 x 67,5 cm
Jelezve balra lent: Wallburg Egon 943
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft