18. aukció
Pekáry István (1905-1981) Mesebeli táj, 1929
9

Pekáry István (1905-1981)

Mesebeli táj, 1929

Olaj, vászon, 48,5x71 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry 29
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

32

Pekáry István (1905-1981)

Két szomszédvár, 1931

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
234

Pekáry István (1905-1981)

Falu, 1969

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft