12. aukció
Pekáry István (1905-1981) Meseszüret, 1964
34

Pekáry István (1905-1981)

Meseszüret, 1964

Olaj, vászon, 51,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry 1964
Kikiáltási ár: 550 000 Ft