14. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Mesetáj
75

Fényes Adolf (1867-1945)

Mesetáj

Olaj, vászon, 49x69 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft