13. aukció
Pekáry István (1905-1981) Mesevár, 1975
27

Pekáry István (1905-1981)

Mesevár, 1975

Olaj, vászon, 71x50,5 cm
Jelezve középen lent: Pekáry 1975
Kikiáltási ár: 600 000 Ft