57. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros, 1968
101

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros, 1968

Olaj, farost, 93,5x96 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L. 968.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft