66. aukció (2021. június)
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros, 1974
82

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros, 1974

Olaj, vászon, 61 x 28 cm
Jelezve jobbra fent és hátoldalon: Bornemisza L. 974.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft