55. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros
15

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Olaj, vászon, 52x81 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza L.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft