69. Tavaszi Aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros
123

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Olaj, fa, 19 x 14 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza
Hátoldalon felirat: Dzodzoglu- Jorgosz-nak szeretettel 1982. márc. 2.-án Bornemisza László
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 600 000 Ft