56. aukció (2017 október)
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros Holddal, 1967
12

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros Holddal, 1967

Olaj, fa, 22x33 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza 967
Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft