58. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros Holddal, 1974
209

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros Holddal, 1974

Olaj, farost, 40x80 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza L . 974
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft