Kortárs aukció 2019
Váli Dezső (1942-) Messze az ég, 1976 A/1976/13
11

Váli Dezső (1942-)

Messze az ég, 1976 A/1976/13

Olaj, ceruza, farost, 50x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D * 76
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft