13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Balogh László kortárs aukció
68

Balogh László (1930-2002)

Metafizikai érzetek, 2001

Olaj, vászon, 222,5 x 77,5 cm
Jelezve hátoldalon: Balogh L 2001 METAFIZIKAI ÉRZETEK
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft