6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Maurer Dóra (1937-) Metamorfózis, 1968
112

Maurer Dóra (1937-)

Metamorfózis, 1968

Rézkarc, aquatinta, papír, 33,5 x 29 cm
Jelezve jobbra lent: Maurer 1968, Jelezve balra lent: Metamorfózis, Jelezve középen lent: Próbanyomat
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft