49. aukció
Molnár Sándor (1936-) Metamorfózis, 1975
104

Molnár Sándor (1936-)

Metamorfózis, 1975

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: MS 75 Hátoldalon autográf felirat: Molnár Sándor 1085 Budapest, Káhly u. 2/a VII. em. 2. 60x80 cm \\\\\\\\
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft