Kortárs aukció 2019
Lakner László (1936-) Metamorfózis – egyszer, aztán, később / Várakozók (Példázat), 1964-1967
47

Lakner László (1936-)

Metamorfózis – egyszer, aztán, később / Várakozók (Példázat), 1964-1967

Olaj, vászon fán, 192x242 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner 964-967
Kikiáltási ár: 22 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 55 000 000 Ft

– Stúdió 67. A Fiatal Képzőművészek Stúdiója kiállítása.  Ernst Múzeum, Budapest, 1967. április 29. – május 21.

– Kulturális Kapcsolatok Intézete, Budapest, 1969

– Ludwig Goes Pop + The East Side Story.  Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum,  Budapest, 2015. október 9. – 2016. január 3.

91

Lakner László (1936-)

Nyomógép

Kikiáltási ár: 280 000 Ft