2. Grafikai aukció
Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Metropolisz
36

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Metropolisz

Litográfia, papír, 25 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Gross-Bettelheim
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft