12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Ottó László kortárs aukció
79

Ottó László (1966)

Metrum felett, 2005-2022

Akril, vászon, 110 x 190 cm
Jelezve hátoldalon: Laszlo Otto Above metrum {2005-20221001}, acrylic on canvas, 110 x 190 cm
Autográf felirat a vakrámán: Laszlo Otto
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft