Berlin – Budapest 1919-1933
Czóbel Béla (1883-1976) Meyer Úr arcképe, 1921
6

Czóbel Béla (1883-1976)

Meyer Úr arcképe, 1921

Olaj, vászon, 140x82 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel