121 legszebb magyar festmény
Korniss Dezső (1908-1984) Mezei vénusz, 1947
110

Korniss Dezső (1908-1984)

Mezei vénusz, 1947

Olaj, viasz, vászon, 200x45 cm
Jelezve hátul: Korniss Dezső sze. 1947 olajf 200x45 cm Mezei vénusz viaszolva 1982