A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Korniss Dezső (1908-1984) Mezei Vénusz, 1947
123

Korniss Dezső (1908-1984)

Mezei Vénusz, 1947

Olaj, viasz, vászon, 200x45 cm
Jelezve a vakrámán: KORNISS DEZSŐ OLAJF. 1947 OLAJF 200x45 cm. Jelezve a vásznon: KORNISS DEZSŐ SZE. 1947 OLAJF 200x45 cm MEZEI VÉNUSZ VIASZOLVA 1982