43. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Mezei virágok, 1952
59

Márffy Ödön (1878-1959)

Mezei virágok, 1952

Olaj, vászon, 60,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1.1.4.25.
•In: Rockenbauer Zoltán: Márffy.
Makláry Artworks. Budapest–Párizs, 2006.

54

Márffy Ödön (1878-1959)

Zdenka a teraszon

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
122

Márffy Ödön (1878-1959)

Tulipán

Kikiáltási ár: 650 000 Ft