58. aukció
Vaszary János virágcsendélet
161

Mezei virágok (Pipacsos csendélet), 1938

Olaj, vászon, 74x86 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft