54. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Mezei virágok
108

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Mezei virágok

Olaj, vászon, 80x60,5 cm
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

– Iványi Grünwald Béla (1867-1940) művészeti hagyatékának kiállítása.
Gróf Andrásy-Teleki Éva Művészeti Intézete, Budapest, 1941. január, katalógus: 27. (Mezei virágok címmel)