62. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Mezőn
102

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Mezőn

Olaj, fa, 29,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft