47. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Mezőn
68

Bruck Lajos (1846-1910)

Mezőn

Olaj, vászon, 116x80,5 cm
Jelezve balra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft