73. őszi aukció
Egry József expresszionizmus
99

Egry József (1883-1951)

Mezőn, 1917

Olaj, papírlemez, 49,5 x 69,5 cm
Jelezve balra fent: Egry József 1917
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft