62. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Mezőn, 1941
54

Gábor Jenő (1893-1968)

Mezőn, 1941

Olaj, vászon papírlemezen, 49x42,5 cm
Jelezve balra lent: Gábor J 1941
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

188

Gábor Jenő (1893-1968)

Domboldal (Tettye), 1919

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft